המלצות

עדי את אלופה ומוכשרת בטירוף, עם ידי זהב, את מצילה אותנו בכל פעם מחדש. בזכות הידע, המקצועיות והרוגע שלך, חסכת לילדים הרבה מאוד אנהלציות, אנטיביוטיקה ותרופות נוספות. בכל פעם מחדש אני נדהמת מהמהירות שבה הקסם פועל והילדים מחלימים. ולא נשכח כמובן את הכאבים בגב ובראש שלמדנו לחיות איתם עד שלימדת אותנו שאפשר וכדאי גם אחרת. מודים לך מקרב לב על איכות החיים שאת מעניקה לנו בכל פעם מחדש. אוהבים אותך ומכורים אלייך.... מתי ניפגשים שוב?
שמי גלעד, הגעתי לעדי לאון דרך המלצה של מטופלת שלה בפייסבוק, אחרי שכבר מאסתי בחיפושים של כחמש שנים אחר טיפול בבעיית האורטיקריה הכרונית שממנה אני סובל, האורטיקריה הינה מחלת עור שמתבטאת בפריחה קשה ומגרדת מאןד בכל חלקי הגוף כאשר נחשפים למצבי לחץ ומתח, עקב כך איכות החיים שלי ירדה בצורה דראסטית וכמעט שלא יצאתי מהבית בשעות היום למעטהעבודה שהייתי חייב, אחרי שהתחלתי טיפולים עם עדי הרגשתי הקלה נפשית ופיסית עצומה, ממש השתנו חיי מין הקצה אל הקצה, עדי לימדה אותי איך לשחרר את הגוף והנפש ואת המתחים והלחצים, הדיקור הרגיע אותי ועשה אותי פחות לחוץ וככה לאט לאט למדתי והתקדמתי עד שהגעתי למצב שבו אני לא מונע מעצמי שום דבר וחזרתי לאיכול החיים הטובה והברריאה שהייתה לי לפני האורטיקריה, על כך אני אסיר תודה לעדי ואני בטוח שלא שאכח את הכלים שקיבלתי להתמודדות עם רגעי הלחץ ואת הנס שעדי עשתה עימי בכך השטיפול שלה הצליח במקומות שבהם פרופסורים לרפואת עור של בית החולים הדסה לא הצליחו! תודה רבה עדי לא אשכח זאת לעולם!
הצלת לי את החיים ואת איכות החיים ואין שמח ממני שהגענו למצב הזה, תודה על הכל זה ממש לא מובן מאליו! עדי, רציתי להודות לך על הטיפול, התמיכה והעזרה, הגעתי אלייך עם עומס ריגשי וכתוצאה מכך גם פיזי והרגשתי שיפור משמעותי מטיפול לטיפול. מאז, בכל פעם שיש לי בעיה רפואית, אני מיד פונה אלייך ומקבלת מענה בכל פעם מחדש. בהמשך הבאתי אלייך את ילדיי שהיו חולים על בסיס כמעט שבועי (אחד מהם כתוצאה של פגות) ולאחר סדרת טיפולים של דיקור ללא מחטים (שיטה גאונית בעיניי) וטיפולים משלימים באמצעות צמחי מרפא, הייתה הקלה משמעותית עד שבעונה האחרונה הם לא היו חולים כלל (טפו טפו טפו  ) כמו כן, לימדת אותי כיצד לטפל בהם בעצמי, כדי שההחלמה תהיה מהירה יותר או בשלבי תחילת המחלה, מה שעזר מאוד בהלחמתם או במניעת מחלות שונות עדי, תודה שאת שם, תמיד זמינה לתת עזרה וטיפול עושה זאת מכל הלב ומרפאת אותי ואת ילדיי בכל פעם מחדש!!!
רוצה להמליץ בחום על מטפלת נדירה בשם עדי לאון מתל מונד! מדקרת בחסד! שיצאו! טווינא! בתור מישהי שסובלת מפיברומיאלגיה, החא בהחלט נקודת אור בחיי! תמיד מקבלת א המטופלים בסבלנות אינסופית ובחיוך לבבי! מאבחנת מעולה בהחלט יודעת מה היא עושה! שמחה שנפל בחלקי ורציתי לשתף שגם אחרים ירוויחו
עדי, את עושה אצלי קסמים, בכלל התעוררתי לחיים מאז הגעתי, נזכרתי שאני בנאדם, תודה לך!!!!
הגעתי לבית חולים- סיוט, מחכים יומיים לזירוז לקראת לידה, הכל עמוס ומלא, התחילו היום בשעה 09:15 פיטוצין, שזה משהו שיכול לקחת שעות עם פתיחה 4, מרחק 60% למי שמבינה בזה, דיקרה אותי אתמול עדי, להתחלת זירוז, הלכה וחזרה היום ב9:40, דיקרה אותי, הלכה להביא לשתות כשחזרה כבר צעקתי שכואב לי הצירים מאוד, הוציאה את המחטים ליד המיילדת, ואז החלה הלידה, הראש כבר בחוץ, לחיצה קטנה והופ יצאה הנסיכה, אני יודעת שזה לא קשור לפיטוצין כי עוד לא התחילו אותו, אני יודעת שזה קשור לדיקור ועיסויים ורק על זה אני מודה לךמקרב לב ושמחה שיש לנו ביישוב אחת כמוך: דולה, מדקרת מה שתרצי שיקראו לך, אני קוראת לך המצילה שלי! שהגעת בלילה, ביום וכל רגע לצידי. אז תודה רבה לך וממליצה בחום ומלא אהבה!
עדי תותחית על!!! בזכות העיסוי והדיקור שלך ילדתי בקלות!!!!
טיפול של אחת למיליון, 6 שנים של כאב וקיבלתי את היד שלי בחזרה אחרי 4 מפגשים, הכאב בכתף עבר כלא היה עד היום. וזה עוד בזמן הסטאז'- אלופה!
עדי יקירתי, תודה על הטיפול המסור בי במהלך ההריון והלידה! אמנם הילדים שלנו חברים מאז שהיו פיצפונים ואנחנו מכירות ואהבות כבר זמן מה, אבל לא ידעתי איזו אשת מקצוע אלופה אתץ הגעתי אלייך לטיפול ראשון לקראת סוף ההריון עם כאבי גב חזקים, בקושי הלכתי, קיבלת אותי מאוחר בערב, מחוץ לשעות העבודה שלך, עיסית ודיקרת וכבר למחרת הרגשתי הקלה.א"חכ המשכנו בטיפולים מדהימים ולקראת שבוע 40 כבר ביקשתי ממך "נווו תוציאי אותו כבר"... ביום חמישי הייתי אצל הרופאה שאמרה שאין שום סימן והוא אפילו לא נראה קרוב, ביום שישי הייתי אצלך לטיפול, דיקור ועיסוי מפנק, וכנראה לחצת ודקרת את הנקודות הנכונות כי למחרת בבוקר כשהתעוררתי כבר ירדו לי המים, ישר עדכנתי אותך ואת הנחית אותי כיצד לפעול ומה לעשות. בצהריים, כשעדיין כלום לא התקדם ואושפזתי במחלקה (בכל אותו הזמן את מתעניינת ומעודכנת בכל), באת לעסות ולדקר אותי וחזרת שוב בערב לעוד טיפול, שבסופו גם "גררת" אותי לטיול ברחבי הבית חולים. כל המחלקה התפלאה אין זה שאני מקבלת דיקור ועיסו בבית החולים ומיזו המטפלת המקסימה הזו... בלילה כבר הגעתי לחדר לידה, ללא כאבים בכלל ועם פתיחה 3.5!!! תוך כמה שעות ובלי אפידורל ובהתאם להנחיות ולהסברים שלך (שאם לא היה אמצע הלילה גם היית מעודכנת און ליין) יצא הקטן (גדול) תודה על הכל!!!
Previous
Next